У Мінекономрозвитку назвали вартість гектара української землі


При відкритті ринку землі в Україні один її гектар буде продаватися на рівні $2200

Про це в інтерв’ю Радіо НВ заявив заступник міністра економіки Тарас Висоцький. Об этом сообщает proximainform.in.ua со ссылкой на СМИ.

“Наші розрахунки показують, що якщо ми застосовуємо запропоновану модель, яка чинна — це буде в середньому 2200 доларів еквівалент за гектар. Якщо виходити з обмеженої моделі, з обмеженнями, це буде максимум 1500. Ось ціна обмежень (те, що називається “лише українці купують”)”, — розповів він.

Читайте також: Не більше 200 га в одні руки та без росіян: що пропонує законопроєкт про ринок землі. Інфографіка

  • Нагадаємо, президент Зеленський пообіцяв, що у 2020 році в Україні запрацює ринок землі.

  • А 20 вересня Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства оприлюднило Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення".

  • 10 жовтня група депутатів з фракції "Слуга народу" зареєструвала у Верховній Раді альтернативний законопроєкт про обіг земель сільгоспзначення.

  • В альтернативному законопроекті про обіг земель сільськогосподарського призначення пропонується до 1 січня 2024 року не допускати набуття юрособами, бенефіціарами яких є іноземці, права власності на земельні ділянки.

  • 11 листопада президент України записав відеозвернення, у якому заявив, що компанії, які матимуть серед засновників іноземців, матимуть право купувати українські земельні ділянки тільки у випадку, якщо на це буде дана згода народу України на всеукраїнському референдумі.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/13/u_minekonomrozvytku_nazvaly_vartist_gektara_ukrayinskoyi_zemli”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя